נטוורקינג – יצירת קשרים ותיעולם לעשייה עסקית

נסו להיזכר בפעם האחרונה בה התארחתם באירוע עסקי – כנס, תערוכה, הרצאה או יום הדרכה. אתם לבטח זוכרים את קבלת הפנים החגיגית, בה ניתנה לכם ההזדמנות (ואנו מדגישים: הזדמנות!), להתחכך בקולגות ולבנות גשר יציב לקשרים עסקיים חדשים. לצד אלו שמתעלים את ההזדמנות לשיתופי פעולה, ישנם אלו המתבוננים על אלו ש"הגיעו לעבוד". לאן אנחנו חותרים? נטוורקינג (בעברית: רישות עסקי) הוא גישה שיווקית, אך גם סוג של אומנות. מכאן, שאלו המאמצים את עקרונותיו ונהנים מפירותיו, הם סוג של אמנים.

אז מי אמר שבכדי לעסוק באומנות עליכם לזנוח את עיסוקכם הנוכחי? עם רכישת הכלים המתאימים, תוכלו להפוך אמנים בנטוורקינג! אנחנו ב"לדעת", מזמינים אתכם ליהנות משפע תכנים – מהרצאות ועד סדנאות מעשיות, שתכליתם להוביל בצורה חווייתית ומעשירה להרגלים ושינויים מיטיבים.  

מדוע לפתח את מיומנות ה-Networking?

השאלה הזו דומה לשאלה: "מדוע ללמד ילדים ללכת או לרכב על אופניים?". מדובר על דבר כל כך בסיסי (קל וחומר שבעולם העסקי), כך שהשאלה הנכונה אינה "מדוע" לפתח, אלא "איך" לפתח. בנושא ה"איך" כבר נעמיק, אך רגע לפני נחדד את חשיבות טיפוח מיומנות הנטוורקינג. בעת שיש ברשותכם את הכלים המתאימים והמודעות ליישם, באפשרותכם ליהנות מהדברים הבאים:

  • יצירת קשרים עסקיים משמעותיים עם עמיתיכם (באירועים וגם ב"ימי שגרה")
  • גיוס לקוחות חדשים הופך נעים וחוויתי, ופחות לוחץ ומלחיץ
  • ניהול יעיל (!) של אתגרים ומשברים ברמה הפנים/חוץ ארגונית וכן הלאה...

נטוורקינג – כישרון מולד או מיומנות נרכשת?

"פשוט יש לו את זה! איך הוא עושה את זה?", "אני מקבל בהבנה את העובדה שאני פחות חזק בזה", "בסדר, אז יש לי מיומנויות אחרות", "פייר, אני מקנא בה על היכולת ליצור ככה קשרים..." – ההסברים האלו לעצמכם נשמעים לכם מוכרים? יתכן. אנו מציינים זאת, משום שישנה תפישה כי הגישה לנטוורקינג היא מסוג הדברים שנולדת איתם או שלא. האמנם? העובדה כי "שריר" הנטוורקינג לא מפותח אצלכם כעת, לא אומרת כי לא תוכלו להעלות את המסה שלו. 

סדנת "סוד הקסם האישי" מבית "לדעת", נוגעת לעומק בנושא ה-Networking ברמה העיונית והמעשית. למידת הגישה השיווקית בהכרח תטיב עמכם, ותעניק לכם כלים שתוכלו ליישם על בסיס יומי! בין היתר, נעמיק ונתנסה בנושאים הבאים:

  • איך להתמודד עם התנגדויות בצורה יעילה?
  • איך יוצרים small talk אפקטיבי?
  • יצירת קשר אישי עם עובדים, עמיתים ועוד...

התנסות מעשית בסדנת נטוורקינג – עד כמה היא קריטית?

עד מאד. "מעשיות" היא 1/3 מתוך השילוש הקדוש שלנו ב"לדעת". אנחנו מאמינים כי הדרך האפקטיבית ביותר להטמעת התנהגויות והרגלים חדשים, היא באמצעות חוויה מעשית-התנסותית. הסדנה שאנו מציעים דורשת מהמשתתפים מעורבות פעילה, התורמת לחוויה אדירה ובעיקר לשינוי משמעותי. למידע נוסף אודות ההרצאות והסדנאות של קבוצת "לדעת", אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת – 054-659-0326

בואו לדעת יותר

הרצאות: 054-8118741 הדר | סדנאות: 054-8118734 עירית

סגירת תפריט