שינויים משמעותיים בארגונים נשענים על מדעי המוח? כן!

בעולם אוטופי, הייתם עומדים בראשו של ארגון שהכל בו מושלם! ובמציאות? דרך קבע אתם פועלים על מנת לייעל, לשנות ולשפר – את התקשורת, שירות הלקוחות, נוהלי העבודה וכיוצא בזה. האם השינויים שניסיתם להוביל הוטמעו והצליחו לעמוד במבחן הזמן? אנחנו רק יכולים לתאר לעצמנו מהי התשובה. 

למרות שהיה ברשותכם (כך אנחנו מאמינים) את הידע הדרוש לשינוי עמוק ומשמעותי, מסתבר כי גם הוא לא הספיק. אם כן, מה חסר? בין היתר, גיבוש תוכנית פעולה הנשענת על מחקרים מתחום מדעי המוח. אנו מזמינים אתכם "לדעת" וגלות יותר דרך הרצאה ייחודית, חווייתית ומרתקת שתוביל לשינוי מהותי! 

מחקרים מוכיחים: ידע לא מספיק בכדי ליצור שינוי 

לרוב, בעלים ומנכ"לים של חברות יודעים בבירור מה הם צריכים ורוצים לשנות. המוטיבציה הגבוהה לשינוי, מובילה אותם ליישם תהליכים שונים המבוססים על ידע, שמטרתם שיפור הקיים. ובכל זאת, כעבור זמן קצר, חוזרים לאחור – אל נקודת ההתחלה. איך ניתן להסביר את זה? בשנת 2022, ההסבר / תירוץ כי "אין לי מספיק ידע בכדי לפעול למען שינוי", אינו רלוונטי. אתם חשופים לאינספור תכני הדרכה ומוצרי ידע – מצולמים וטקסטואליים, שניתן לאמץ וללמוד בחינם. ובכל זאת, בשלב מסוים בדרך מתעורר קושי שמקשה על יצירת השינוי. המסקנה? ידע הוא לא הכל.  

ב"לדעת", אנו מבססים את התכנים שלנו גם על מחקרים בנושא מדעי המוח. ואכן, מחקר שהתפרסם לאחרונה מציף עובדה מעניינת: הנעת עובדים לפעולה, יצירת מוטיבציות ושינוי הרגלים – הצלחתכם בכל אלו אינה נשענת אך ורק על ידע. בהרצאה הייחודית שלנו, נחשוף אתכם לנתונים מעניינים (ומפתיעים!), ונחלוק אתכם כלים יישומים שיאפשרו לכם לשמור על תנועה!

מדוע חשוב להתבסס על נתונים ממחקרים בנושא מדעי המוח?

אתם לבטח יודעים כי ישנן המון סדנאות והרצאות בנושא פיתוח – ארגון ופרט, שינוי הרגלים, מוטיבציות, גמישות מחשבתית ועוד. לא מעט מהן, מבוססות בעיקר על חוויות אישיות של המרצה, כמו גם על מודלים וטכניקות שלא הוכחו מחקרית. ב"לדעת", אנו מתעקשים להעביר לכם ידע הנתמך על ידי מחקרים, זאת במטרה להבטיח תמורה ראויה לזמנכם וכספכם. ההיצמדות למחקרים בנושא מדעי המוח, מאפשרת לנו להוביל אתכם לשינוי אמיתי ומיטיב!

"המחקרים לפיהם מבוססים התכנים שלכם עדכניים?"

זו שאלה מצוינת! הפעילות שלנו ב"לדעת" נשענת על שלושה עקרונות: חווייתיות, מעשיות וחדשנות. ההרצאות והסדנאות שלנו מבוססות על השידוך שבין ניסיון ארגוני, ובין מחקרים מובילים בנושא מדעי המוח. אחריותנו היא להנגיש לקהל המשתתפים שלנו את המידע העדכני והמדויק ביותר! בכדי לעמוד בציפיות שלנו מעצמנו ובהתחייבות שלנו אליכם, אנו לא מפסיקים להתעדכן, לחקור וללמוד. תחום המחקר נמצא באופן קבוע בתנועה, כאשר אנו צועדים תמיד לצידו. 

למידע נוסף אודות ההרצאות והסדנאות של קבוצת "לדעת", אתם מוזמנים לפנות כעת ונשמח לעניין אתכם – 054-6590326

בואו לדעת יותר

הרצאות: 054-8118741 הדר | סדנאות: 054-8118734 עירית

סגירת תפריט