אז מה השעה אצלכם? כי אצלנו היא ניהול זמן נכון

אז מה השעה אצלכם? כי אצלנו היא ניהול זמן נכון

"לו רק היו לי זמן ופריבילגיה לבלות יותר עם ילדיי", "אין סיכוי שאעמוד ביעדי המכירה החודש", "איוש התפקיד הניהולי בהכרח ידרוש ממני להקריב", "קריירה ומשפחה? זה כמו מים ושמן!" – אתם מצליחים להזדהות ולזהות את עצמכם בין ההצהרות האלו? במידה שכן, יתכן שהייתם שמחים מאד לו הייתה נוסחה מוכחת ויעילה לפיצוח ניהול זמן נכון. ומה אם נאמר לכם שישנה נוסחה כזו? 

אנשים רבים מוצאים עצמם ניצבים בפני הדילמה: פיתוח קריירה משגשגת, מספקת ומעוררת השראה, או השקעה בחיי המשפחה? דבר אינו צריך לבוא על חשבון השני, כאשר "הפיצוח" הוא היערכות וניהול אחראי ומחושב של המשאב היקר והמוגבל – זמן. ומה זה אומר לדעת לנהל נכון את הזמן? להשתמש במשאב בצורה מושכלת ומודעת, כך שתוכלו לכבוש את היעדים האישיים שלכם – המקצועיים והאישיים. 

המחיר שאתם משלמים כשהזמן שלכם אינו מנוהל 

תנו לנו לנחש: הבוס מצפה מכם להישגים, הילדים מצפים מכם לנוכחות ואתם רוצים (ולא מצליחים) לענות על ציפיותיהם. כתוצאה מכך אתם חווים סטרס אדיר, תחושת אשמה והערך העצמי נפגע ("אחרים מצליחים ואני לא. מה לא בסדר בי?"). למען הסיכוי הקטן שזה ינחם אתכם, דעו כי אתם לא היחידיים שמתקשים (או חוששים) לשלב בין הקריירה והמשפחה. באותה הנשימה, נדגיש ונאמר כי רבים (!) מנהלים קריירות מפוארות וחיי משפחה למופת. ומאחר שאחרים הצליחו? גם אתם תוכלו! אז היכן ואיך תוכלו ללמוד על ניהול זמן נכון? 

משתוקקים "לדעת"? אנחנו רוצים שתדעו עוד על ניהול זמן נכון!

אז מצד אחד, אתם מלאי מוטיבציה לפתח קריירה שתגדיר אתכם ותעניק לכם סיפוק. מצד שני, כמו הקריירה, גם הקמת משפחה (וטיפוחה) מותנית בהשקעת המשאב שאף פעם אין מספיק ממנו – זמן. משפחה וקריירה לא אמורות להתנגש זו בזו, אלא שהן יכולות להתקיים בהרמוניה זו לצד זו. איך שלא יהיה, ימשיכו להיות 24 שעות ביממה. ולכן, האסטרטגיה הנכונה היא ללמוד איך להפיק את המירב ממספר השעות שיש לרשותכם, כך שתוכלו להיות נוכחים (!) ומלאי סיפוק מהעשייה המקצועית והמשפחתית שלכם.

בסדנה שלנו ב"לדעת", אנו שואפים להקנות לכם ידע באמצעותו תצלחו את הגדול הזה - ניהול זמן נכון. בין היתר, נעמיק בתכנים הבאים:

  • הצגת נתונים ועובדות בנושא הקונפליקט (משפחה מול קריירה)
  • דרכים להקלה והתמודדות עם ה"השלכות הרגשיות" של הקונפליקט (ומי כמוכם יודע עד כמה הן משמעותיות ומציקות) 
  • והכי חשוב: איך להשתמש ולנהל בצורה מושכלת את המשאב היקר- זמן

חשוב לדעת: מאחר שכל אדם מתמודד עם אתגרים שונים (שהשפעותיהם על החיים האישיים והמקצועיים אחרות), אנו מגבשים עבור כל משתתף בסדנה אסטרטגיית פעולה המותאמת לו ברמה האישית! למידע נוסף אודות קורסים, הרצאות והכשרות בנושא ניהול זמן נכון, התקשרו ונשמח לעניין אתכם – 054-659-0326

בואו לדעת יותר

הרצאות: 054-8118741 הדר | סדנאות: 054-8118734 עירית

סגירת תפריט