התחזית לרבעון הקרוב- הכשרות לעובדים

התחזית לרבעון הקרוב- הכשרות לעובדים

תיבול שגרת העבודה בהרמות כוסית בסוף השבוע אמנם משמח, אך אינו מספיק ב-2022. עובדים רוצים לדעת ולהרגיש כי ביצוע תפקידם ירחיב את היכולות שלהם, ולא יצמצם אותן. 

מכאן, שהציפייה של רבים היא לצאת לקורסים והכשרות מטעם מקום העבודה ובפירגון מלא של המנהלים. עובד שלתחושתו נשאר במקום ולא מתפתח, יסבול ממוטיבציה נמוכה שבסופו של דבר תוביל לעזיבתו, או לביצוע תפקידו בחוסר חשק (והתוצאות בהתאם).

התוכן המקצועי אליו ייחשפו העובדים במסגרת ההכשרות ירענן אותם, יחדש להם, ימלא את מכלי המוטיבציה ויפרה את יצירתיותם! למרות שמדובר על הכשרות לעובדים, גם אתם כמעסיקים תצאו נשכרים: עם הוצאת העובד להכשרה הרי ששביעות רצונו של העובד תישמר/תעלה (ואתם רוצים עובדים מרוצים!), ואת הכלים שהוא רכש הוא יישם עם ביצוע תפקידו.

אז באילו הכשרות לעובדים תרצו לשמח את עובדיכם?

אנחנו ב"לדעת" מציעים מגוון קורסים והכשרות התורמים לפיתוח המקצועי והאישי. הקורסים שלנו חווייתיים – מבוססים על תוכן עיוני לצד התנסות מעשית, ומעניקים למשתתפים ערך רב! אז באיזו הכשרה אתם תעשירו את עובדיכם?

  • "מצטיין מהרגע הראשון" – אנשים לא נולדים מצטיינים, אלא שהם לומדים להיות כאלו! בקורס זה נעמיק בתחום שמעניין את כל העובדים, וניגע בכל הנקודות הקריטיות-רגישות שהנן המפתח להצטיינות ולהצלחה. אז איך יוצרים אינטראקציה מעצימה, מהי חשיבותה של התרבות הארגונית ואיך בונים קשרים? 
  • "קונפליקט קריירה ומשפחה" – ב-2022 ברור כי משפחה לא צריכה לבוא על חשבון קריירה, ולהפך. חרף התאגרים (וישנם לא מעט כאלו), ניתן לשדך בין השתיים. בקורס זה נעניק למשתתפים כלים איך למצוא את האיזון המתבקש שבין שני הדברים שהיציבות בהם חשובה כל כך. אז איך מנהלים זמן ואיך מתמודדים עם הקונפליקט? על שאלות אלו ועוד נענה במסגרת ההכשרה.
  • "פוליטיקה ארגונית" – גם אם עובדיכם אינם פוליטיקאים (וסולדים מהתואר הזה), ראוי שהם יכירו את הדבר הגדול הזה שנקרא פוליטיקה ארגונית. ההצלחה בתפקיד מסוים ובטח שההתקדמות בסולם הדרגות הארגוני, מותנות בין היתר בפוליטיקה שיאמץ ויישם העובד. בקורס זה נלמד את עובדיכם על חשיבותו של ה-small talk ואיך עושים אותו, נתנסה בטכניקות להתנהלות טובה אל מול הצוות הניהולי ואף נבנה תוכנית פעולה אישית לכל משתתף. 

חשוב לדעת: פעמים רבות, מעסיקים שולחים את עובדיהם רק להכשרות שנוגעות בעולם התוכן המקצועי שלהם. לדוגמא: עובדי מחלקת הפרסום נשלחים להדרכות בתחום הפרסום הדיגיטלי, בעוד עובדי מחלקת משאבי האנוש נשלחים להכשרות בנושא ניהול עובדים מרחוק. הדרכות אלו כמובן חיוניות ומבורכות, אך לצידן ראוי להשקיע גם בהכשרות לעובדים הנוגעות בהתרחבות ובפיתוח האישי. 

הקורסים וההכשרות שלנו נוגעים בנושאים שרלוונטיים לכל אחד ותמיד. אנו מזמינים אתכם לפנות אלינו כעת, ולשמוע עוד על צוות המרצים-מומחים שלנו וסוגי הכשרות לעובדים שאנו מציעים. התקשרו אלינו כעת – 054-659-0326

בואו לדעת יותר

הרצאות: 054-8118741 הדר | סדנאות: 054-8118734 עירית

סגירת תפריט