קורסים לעובדים

השקעה שחוזרת אליכם: קורסים לעובדים

במידה שתשאלו מחר בבוקר את עובדיכם: "מי מכם אוהב ללמוד?", יתכן שכולם, ללא יוצא מן הכלל, ישיבו בחיוב לשאלתכם. לשמחתם של עובדיכם (ובעיקר לשמחתכם!), אנשים עובדים יכולים גם להשקיע בפיתוח הקריירה, וגם ללמוד ולהעשיר את עצמם במקביל. ואיך עושים זאת? עם למידת תארים אקדמיים מתקדמים, לימודי תעודה ומגוון רחב של קורסי העשרה! 

ב-2022, הציפייה של העובדים (גם אם היא לא נאמרת לכם מפורשות), היא ללמוד ולהתקדם – מקצועית ואישית, תוך כדי ביצוע התפקיד בעבודתם. ואכן, אם עד לפני כמה שנים מה שבעיקר עניין את העובד הוא הכסף שנכנס לבנק בסוף החודש, הרי שכיום אין עובד שלא מרחרח באשר לסל התנאים וההטבות לפני שהוא חותם על הסכם עבודה. ולאן אנחנו חותרים? עובדיכם נותנים לכם המון וראוי שתעניקו להם בחזרה. בין היתר, עם קורסים לעובדים שתכליתם העשרה, התפתחות והעצמה! 

קורסים מקצועיים לעובדים? השקעה שמחזירה את עצמה!

נכון, הוצאת העובדים לקורסים מצריכה מכם להשקיע כספית, ואם נשים את כל הקלפים על השולחן, הרי שאתם לא חייבים לעשות את זה. ובכל זאת, עליכם להבין כי השקעה בעובדים היא השקעה מניבה: בידע ובכלים אליהם ייחשף העובד במסגרת קורסים לעובדים, הוא ישתמש בעת ביצוע תפקידו בחברתכם. מכאן, שההשקעה חוזרת אליכם ומאפשרת לכם ליהנות מצוות מקצועי, יצירתי, "גמיש" ומוכשר יותר. 

דגשים לבחירת קורסים לעובדים

אז איך בוחרים קורס העשרה לעובדים? האמת היא שדי בקלות! לפניכם, 3 דגשים חשובים לפיהם יהיה כדאי שתבססו את בחירתכם:

  • העמיקו בנושאי הקורס – לבחור קורס לפי השם שלו ותיאורו הקצר? זו אופציה. עם זאת, המלצתנו אליכם היא להתעניין בסילבוס הקורסים בהם אתם מתעניינים, כאשר המטרה היא העיקרית היא להבין עד כמה תוכן הקורס יכול להתאים לעובדים. לדוגמא: במידה שאתם מתעניינים בקורס "ניהול זמן ומשימות", קראו עליו ובדקו את "התכל'ס" - עם אילו כלים יצאו עובדיכם מהקורס.
  • ערך, ערך (!) ושוב ערך – כל זה מוביל אותנו לשורה התחתונה: ערך! קורס מומלץ יהיה קורס שיעצים את עובדיכם ברמה האישית, ובאותה הנשימה יעניק להם כלים שיוכלו ליישם גם בשגרת עבודתם. כלומר, כדאי בהכרח להעשירם בקורס שמתקשר בצורה ישירה או עקיפה לתפקידם ולחברה בה הם עובדים.
  • תוכן שרלוונטי לכל העובדים – עובדיכם מחולקים למחלקות, צוותים וכל אחד מהם מאייש תפקיד אחר לגמרי. ובכל זאת, אם ממש תתאמצו, תגלו כי יש יותר מעולם תוכן אחד שעשוי לעניין את כולם. תנו העדפה ברורה לקורס שתוכנו רלוונטי לכל אחד מהעובדים – מהמנהל הבכיר במחלקת הכספים ועד הג'וניור במחלקת הפרסום. לדוגמא: קורס "כלים לפיתוח גמישות מחשבתית", קורס "הנעה בהנאה", קורס "סוד הקסם האישי" ועוד...

מעוניינים להעשיר את עובדיכם בהרצאה, סדנה או קורס? אנחנו ב"לדעת" נשמח לעניין אתכם במגוון קורסים לעובדים המועברים על ידי מרצים מוכשרים ומומחים בתחומם. למידע נוסף, התקשרו – 054-659-0326

בואו לדעת יותר

הרצאות: 054-8118741 הדר | סדנאות: 054-8118734 עירית

סגירת תפריט