הנעת עובדים ומוטיבציה

אחד האתגרים העומדים בפני כל מנהל ובעל חברה הינו סוגיית הנעת עובדים בארגון. בקרב עובדים רבים הקו המנחה בעבודה הינו לעבוד כמה שפחות ולקבל כמה שיותר, זהו טבע ( של רוב ) בני האדם... ישנו משפט ישן שמנהלים בכירים עושים בו שימוש רב: "העובד בא לעבודה ולא בא לעבוד"

עובדים רבים אינם מגיעים עם רצון עז או עם תשוקה אמיתית לעבוד. הם מרגישים שחיקה, חוסר עניין וחוסר אכפתיות כלפיי הנעשה. הם מרגישים כמו עוד "בורג קטן" במערכת, הם לא מרגישים שיש להם השפעה אמיתית או שהם מקבלים סיפוק אמיתי ממקום העבודה. לעיתים הם לא רואים שיש להם עתיד בארגון או בתפקיד והם לא חשים צורך להשקיע ולהיות מעורבים. בכל הקשור לנושא הנעת עובדים מוטיבציה משחקת תפקיד חשוב ומשמעותי מאוד.

סדנת הנעה ומוטיבציה

אחת הסדנאות החשובות של קבוצת לדעת עוסקת בהקניית כלים למנהל הנעת עובדים בארגון. מדובר בסדנה חווייתית, המבוססת על מחקרים חדשניים ומגובה בניסיון עשיר מהשטח. בסדנא מקבלים המשתתפים כלים וידע מקצועי שמתייחס לנושאים כגון חידת המוטיבציה, שינוי הרגלי התנהגות, סודות המוטיבציה וניהול האווירה במקום העבודה. "חברת לדעת" פיתחה את הסדנא "הנאה בהנעה" בדיוק לשם טיפול בסוגיה זו של הנעת עובדים.

תוצרים, כלים מעשיים, עקרונות עבודה וידע מקצועי איתם נצא מההכשרה:

  • חידת המוטיבציה – הפתעות המחקר המודרני.
  • בעיית האינהיביציה – למה סדנאות חזון ושיחות מוטיבציה נכשלות לעיתים קרובות?
  • מודל ההנעה השלם של קבוצת לדעת.
  • שינוי הרגלי התנהגות – עקרונות, טעויות אופייניות ויישום בשטח.
  • סודות המוטיבציה – ששת המפתחות שמניעים אותנו.
  • ניהול האווירה בצוות העובדים – עקרונות יישומיים ליצירת שגרה של הנאה ועניין.
  • פיתוח יכולות להתמודדות עם התנגדויות – תרגול, ניתוח ומשוב יישומי.

ליווי ופיתוח מנהלים

המנוף והמנוע החשובים ביותר בארגון להנעת העובד נעוצים בדמותו ויכולותיו של המנהל.

קבוצת לדעת מעניקה ליווי מנהלים אישי וסדנאות פיתוח למנהלים ( דרג ביניים ובכיר ). הניסיון העשיר שלנו בהעצמה ובהכשרה של מנהלים יאפשר להם בין היתר גם ללמוד כיצד להניע את העובדים וכיצד לעורר בהם מוטיבציה ורצון אמיתי לעבוד ולהתקדם.

צרו איתנו קשר במספרים 054-8118741 למידע נוסף והזמנה של הרצאות ו-054-8118734 למידע נוסף והזמנה של סדנאות. דרך נוספת ליצירת קשר היא דרך הטופס שבלחיצה בכפתור. פנו אלינו ונשמח מאוד לעזור לכם להניע את העובדים בחברה או בארגון.

בואו לדעת יותר

הרצאות: 054-8118741 הדר | סדנאות: 054-8118734 עירית

סגירת תפריט