הרצאות חוויתיות ומעניינות "אתה צוחק כמו שאתה חי"

הרצאה חווייתית ומעניינת, היא קודם כל הרצאה שמשפיעה תודעתית על כל משתתף, נוצר במהלכה תהליך של למידה, המשתתף חווה אפקט של WOW, ובנוסף יצאו המשתתפים עם השראה ותובנות חדשות. הרצאה טובה היא הרצאה חווייתית - אנחנו לומדים רבות מהחוויות שלנו, ואנחנו זוכרים הרבה יותר טוב כל חוויה שהרגש שלנו היה שותף מלא ביצירה שלה. הרצאה מעניינת וחדשנית עוסקת בנושאים מעניינים ואקטואליים המקושרים עם היומיום השוטף ומעוברת באופן מרתק, יצירתי ויוצא דופן. אחת ההתמחויות המרכזיות של קבוצת לדעת מול מאות ארגונים ואלפי מנהלים בתעשייה היא העברה של הרצאות  חווייתיות שכאלה, שמתבססות על הידע המחקרי העדכני ביותר ועל טובי המרצים במשק: ד"ר עוז גוטרמן, ניב פרן ואור רז.

 

שילוב בין מעגל החיים האישיים ומעגל העבודה

כאשר מדובר בהרצאות שמועברות לעובדים בארגון, ההרצאות היעילות ביותר הן אלו שמעניקות למשתתפים תובנות וכלים הרלוונטיים לכל מעגלי החיים שלהם. בסופו של יום, העבודה היא חלק בלתי נפרד מהחיים והיא מהווה דרך להגשמה עצמית ויצירת סיפוק ומשמעות. ההרצאות שלנו עוסקות בין היתר בנושאים משמעותיים כמו אושר, מוטיבציה והצלחה הן ברמה האישית והן ברמה המקצועית ומשלבות בין שתי הרמות הללו.

 

מתאימות לכל עסק וארגון

ההרצאות של "קבוצת לדעת" עוסקות במעגלי חיים רבים: עבודה, חיים אישיים, תקשורת, הצבת גבולות ועוד עשרות נושאים אחרים. כל אדם יכול להפיק מהן משהו עבור עצמו, ולכן הן מתאימות לכל סוג של עסק, חברה או ארגון, בכל גודל, בכל תחום ובכל מבנה עסקי.

 

הידע העדכני ביותר

בכדי לייצר הרצאה חוויתית ועניין בהרצאות, קבוצת לדעת משתמשת ונעזרת במחקרים פורצי דרך במספר תחומי מדע: פסיכולוגיה, תקשורת, התנהגות, משאבי אנוש וכו'. אנחנו דואגים להיות כל העת בחוד החנית ולהישאר מעודכנים, ומשתמשים בידע שלנו בכל הכשרה, סדנא, הרצאה או קורס שאנחנו מעבירים. הרצאות הפרימיום שלנו מועברות ע"י ד"ר עוז גוטרמן, ניב פרן ואור רז- כולם שותפים בכירים בקבוצת לדעת, חוקרים מובילים בתחומם וגם בעלי ניסיון עשיר ורב שנים בשטח עם כל סוגי הארגונים והמנהלים.

 

הרצאות הפרימיום שלנו מייצרות WOW בכל פעם מחדש ותחושה של אנרגיה גבוהה והנעה לפעולה. ההרצאות מתאימות למגוון סוגי האירועים הארגוניים: החל מהרמת כוסית, פרידה מעוזבים, כנס סיום/ פתיחת שנה, טקסי הצטיינות וכו'.

אם אתם מעוניינים לעשות הרצאה מעניינת, המשלבת ידע חדשני ופרקטי שמועבר בצורה חווייתית, צרו איתנו קשר במספר 054-8118741 או דרך הטופס ליצירת קשר כאן. מידע נוסף לגביי ההרצאות תוכלו לקבל בלחיצה בכפתור. נשמח לשמוע מכם, לספק מענה לכל שאלה וכמובן שגם לשתף אתכם בידע המעמיק שלנו באופן שמתאים לכם.

בואו לדעת יותר

הרצאות: 054-8118741 הדר | סדנאות: 054-8118734 עירית

סגירת תפריט