הרצאה מרתקת אצלך בחברה

משחר ההיסטוריה האדם נמצא במרוץ אחר הידע. לאורך התפתחות ההיסטוריה פיתח האדם שיטות למידה והעברת ידע רבות. שכבר נדמה היה שפותחו כל שיטות הלימוד וטכניקות להעברת התוכן ולא יהיה ניתן למצוא פלטפורמות חדשות, אנו ממשיכים להיחשף לדרכים חדשות: בלוגים, קבצי שמע של הרצאות ולימוד שפות, הולוגרמות, הרצאות פרמיום כגון TED ועוד.

אין כיום מגבלה של מקום-Location, בעוד בעבר הרצאות היו נחלת האקדמיות או שחייבים היינו להגיע לאולם כנסים מכובד, כיום ניתן לקבל ולשמוע "הרצאות על הבר", בערוצי טלוויזיה, דרך המובייל ועוד. הרצאה מרתקת מתבססת על שילוב של נושא מעניין ורלוונטי ובמידה רבה על איכות הדובר עצמו. כל נושא ניתן להפוך לבלתי נגיש ולא מעניין אם הוא לא מועבר ומוצג באופן חוויתי. חוויה חיובית תעזור למשתתפים בהרצאה לגלות עניין אמיתי ולהטמיע את הנושא ב"סל היכולות" שלהם.

 

רלוונטיות הנושא

לנושא ההרצאה משקל מכריע. ייתכן והנושא אינו רלוונטי לתפקידו הספציפי של העובד, ייתכן שאינו קשור לתחום בו עוסק הארגון ויחד עם זאת ההרצאה תסייע בהתפתחות העובד.

כאשר הנושא מעורר רגשות חיוביים אצל העובד/ מנהל כמו שמחה, צחוק, התרגשות והזדהות אלו יהיו הזיכרונות מההרצאה.

במידה והנושא גם רלוונטי לעובד/ מנהל אזי אנו יכולים לתפוס 2 ציפורים במכה אחת. אנשים מגיבים טוב לשמיעת הרצאה בנושא רלוונטי עבורם. כאשר ההרצאה עוסקת בנושא מהותי ומשמעותי, שעומד בבסיס החיים שלהם, בבית או בעבודה, הסיכוי שהקהל יגלה בו עניין גבוה יותר.

 

זהות המרצה

איכות ( רמת המנחה, שיוך אקדמי, ניסיון בתחום ) הדובר מהווה אלמנט מכריע בהרצאה. יכולת הדיבור, חוש ההומור, ההבנה בתחום המועבר וסגנון התקשורת הבין אישית שלו מהווים פקטורים משמעותיים ביותר. דיבור מול קהל זו אמנות לכל דבר, כזאת שיש להשחיז ולשפר עם הזמן. מרצה מנוסה ויצירתי יודע לכבוש את לב הקהל ולשבות את תשומת הלב שלו במשך ההרצאה. ככל שהוא בעל ידע רחב ועדכני יותר וניחן בכריזמה אישית מדבקת יותר, כך הוא יכול ליצור רושם חיובי יותר ולרכוש את אמון ואהבת הקהל.

 

המרצים והנושאים ב"קבוצת לדעת"

קבוצת לדעת גיבשה לאורך השנים צוות מרצים בכיר, ה"בכירות" באה לידי ביטוי במספר גורמים: ראשית, השיוך האקדמי והניסיון כמרצים בכירים ( ראשי חוג ) במוסדות המובילים בישראל. שנית, מבנה ההרצאות והנושאים שנבחרו נמצאו מתאימים לרוב הארגונים ומגוון ההרצאות שאנו מציעים "פוגע" בצרכים של קהלי היעד. לבסוף, הניסיון הרב מ-15 השנים האחרונות בהן העברנו אלפי הרצאות וסדנאות הביא את המרצים בחברה לרמת מקצועיות וביקוש שלא משאיר מקום לספק. כל הרצאה שלנו היא הרצאה מרתקת, חווייתית וחדשנית ומותירה חותם בלב הקהל. למידע נוסף על ההרצאות שלנו לחצו בכפתור וצרו איתנו קשר במספר 054-8118741.

בואו לדעת יותר

הרצאות: 054-8118741 הדר | סדנאות: 054-8118734 עירית

סגירת תפריט