הרצאות העשרה חוויתיות לעובדים

עובד הוא כמו צמח שצריך לטפח ולגדל כל הזמן. קלטתם עובדים מסוימים לארגון, עובדים שוודאי עברו חוויות מקצועיות מסוימות לפני כן, חלקן טובות יותר וחלקן טובות פחות, הם כבר מעוצבים בדרך זו או אחרת. החדשות הטובות הן שהעיצוב הזה אלסטי ועדיין ניתן להשפיע על העובד החדש ולעצב אותו בדרכים שונות. לדרוש מהעובד לבצע דברים ולשלם לו בתמורה, זה לא מספיק... ובוודאי שלא בעולם המודרני- שנת 2018. עלינו להעניק לעובדים תוכן והשראה – זה חשוב להם וחשוב עבורם. הרצאות חוויתיות לעובדים יכולות להרחיב את האופקים ואת התודעה של כל עובד – והרווח, יהיה של כולנו.

מוטיבציה והצלחה
ההרצאות של קבוצת לדעת עוסקות בין היתר בנושאים כגון אושר, הצלחה, מוטיבציה, הנעה לפעולה, חופש ועוד. הן עוסקות בהענקה של כלים וידע תיאורטי בנושאים שחשובים לכל ארגון ולכל אדם. הן מהוות פלטפורמה שעליה יכול העובד לצמוח, לשאוף להתקדם ולקבל השראה אמיתית. בסופו של יום, עובד המונע מהשראה ושואף לקבלת ידע הוא עובד טוב יותר – הוא יכול לראות לנגד עיניו מה הוא רוצה להשיג ולחשוב כיצד להשיג את זה במקום העבודה הנוכחי שלו. הרצאות העשרה לעובדים מרחיבות את התודעה, מניעות לפעולה, מרחיבות אופקים ועוזרות לעובד לזהות הזדמנויות שהוא לא ראה קודם לכן בארגון. עובד טוב הוא עובד בעל מוטיבציה, רצון ללמוד ובעל השראה, אחרת הוא עשוי לרבוץ בבינוניות.

עובדים מרוצים יותר
עובד שמקבל ערך ותוכן ממקום העבודה, שהוא מעבר למובן מאליו, הוא עובד מרוצה יותר, הוא נמצא בנקודה הנכונה על ציר ההזדהות/ ניכור של מקגרגור, הוא מרגיש שהוא מקבל ערך מוסף. הוא חווה חוויות. הוא מרגיש שמשקיעים בו ולכן תחושת ההזדהות והחיבור שלו עם הארגון גבוהה יותר.  

אם כל זה קוסם לכם ואתם מעוניינים בתוכן מעשיר לעובדים בעסק, בחברה או בארגון, פנו לקבוצת לדעת במספר 054-8118741 להזמנת הרצאה או צרו איתנו קשר על ידי לחיצה בכפתור.

בואו לדעת יותר

הרצאות: 054-8118741 הדר | סדנאות: 054-8118734 עירית

סגירת תפריט