הרצאות למנהלים בכירים

מנהלים בכירים, ובפרט בחברות גדולות וארגונים מובילים, הם לרוב בעלי ידע ניהולי-מקצועי רחב וניסיון עשיר, ונוטים להישאר עם היד על הדופק ולהתעדכן בהרבה ממה שמתרחש בעולם העסקי. יחד עם זאת הקצב שבו העולם העסקי מתקדם והמהפכה התקשורתית מקשה הרבה יותר על המנהל הבודד להבין לעומק בנושאים כה רבים. ביצוע הדרכות וגם הרצאות למנהלים בכירים הן דרך יעילה ונכונה לקבל ידע מעמיק מאנשים המתמחים בתחום מסוים או במספר תחומים.

 

הרצאות מומחים

"קבוצת לדעת" מורכבת ממספר אנשי מקצוע, אנשי אקדמיה בכירים בעלי תארי מתקדמים, ראשי חוג ומרצים מומחים, שמתוך עיקרון אידיאולוגי החליטו להפיץ את מאגרי הידע שלהם במקומות הרלוונטיים. אנשינו משלבים בין מחקרים חדשניים במדעים הרלוונטיים ( ניהול, פסיכולוגיה וכו' ) לבין ניסיון בייעוץ אסטרטגי לחברות וארגונים. בדרך הזאת אנו יכולים לקחת מידע תיאורטי- מחקרי ולהטמיע אותו באופן פרקטי בשטח. הרצאות למנהלים הינה נישה ייחודית בחברת "לדעת": כל הרצאה עוסקת בנושא משמעותי אחר הנוגע לתחומי הניהול, הקריירה והפיתוח האישי והמקצועי - הן של הפרט והן של הארגון בכללותו. לאורך השנה מאות מנהלים בכירים משלושת המגזרים עוברים הדרכות והרצאות של החברה.

 

הרחבת אופקים

חשוב שכל מנהל יבנה לעצמו מסלול פיתוח אישי, תהליך שיקבל חיזוק ותמיכה ממנהליו הבכירים יותר. תחומי הידע האנושי היום רחבים מאוד ומחולקים לקטגוריות רחבות ולתתי נושאים. כידוע – ידע הוא כוח. רכישת ידע הופכת מנהל למנהל טוב יותר. מנהל שלומד אודות תחומים פסיכולוגיים, סוציולוגיים ונוירולוגיים רחבים, לומד על מצוינות ארגונית, פיתוח אישי, הובלה והנהגה ופיתוח אסטרטגי – יכול לנהל ולעבוד באופן מקצועי, שכלתני וגמיש יותר. החשיפה לשיטות ניהול מתקדמות ומחקרים פורצי דרך תעזור לכל מנהל באשר הוא. מנהל ששוקט על השמרים אינו מתקדם ואינו מתאים את עצמו לשינויים שמתרחשים במציאות ובמארג האנושי הדינאמי של כל ארגון.

 

אם אתם מעוניינים לעשות הרצאה למנהלים, צרו איתנו קשר במספר 054-8118741 ונשמח לספק לכם את כל המידע לו אתם זקוקים. ניתן ליצור קשר גם דרך האתר בלחיצה בכפתור. המומחים של קבוצת לדעת יוכלו לתרום רבות למנהלים בכל הדרגים בארגון, הן בהרצאות והן בליווי אישי. אנשינו עוסקים רבות בפיתוח מנהלים, בליווי מנהלים ובהטמעת שינויים ארגוניים בשטח.

בואו לדעת יותר

הרצאות: 054-8118741 הדר | סדנאות: 054-8118734 עירית

סגירת תפריט