כיצד להעניק לעובדים ערך מוסף וחוויתי?

חברות רבות מנסות, חלקן גם מצליחות, לייצר עניין בקרב עובדי החברה באמצעות הרצאה לעובדים וסדנאות חיצוניות של אנשי מקצוע אשר מוזמנים לארגון במסגרת ימי הכשרה והעשרה.

ברוב המקרים, לאחר יממה, העובדים לא זוכרים את תוכן ההרצאה אלא רק זוכרים את עצם קיומה. במקרים בודדים מתקיימת הרצאה שמשאירה את הקהל פעורי פה ומלאי תובנות. בדרך כלל זה קורה שתוכן מעניין- ערך מוסף פוגש מרצה בעל יכולות העברה גבוהות ובעל כישורי דיבור מול קהל.

 

לא רק עבודה

הרצאות לעובדים הינה אירוע שובר שגרה. צריך להוציא את העובד מהשגרה, להקנות לו נקודת מבט אחרת, להעניק לו ערך ותוכן. בכך הוא עשוי להוקיר תודה למקום העבודה ולהעריך אותו ואת מנהליו, הוא לא ירגיש רק כעוד "בורג קטן" במערכת. ארגונים רבים עושים זאת אך השאלה הגדולה היא כמה ומה העובדים זוכרים מאותה הרצאה...???

אנו זוכרים חוויות, הן נצרבות בזיכרון על הגרף שבין חיוב לשלילה. אנו מגדירים הרצאה טובה ככזו שנחרטה בזיכרון המשתתפים והם הגדירו אותה כ- Game changer, כזו שהביאה אותם לבצע איזשהו שינוי, נקיטת יוזמה ופעולה.

 

להיות עובד טוב יותר

ההרצאות של "קבוצת לדעת" עוסקות בנושאים "חמים" שנמצאים על סדר היום של כולנו ורלוונטיים לכל אדם. הן מתייחסות להתנהגויות, מיומנויות ותכונות.  ההרצאות חושפות את הקהל לכללי אצבע, כלים ותובנות חשובות ומפתיעות. הן לוקחות ידע מחקרי ומדעי עדכני ומראות כיצד ליישם אותו בפרקטיקה היום יומית. הן מייצרות  Drive ומניעות אנשים לחשיבה ולפעולה. זה בדיוק מה שעובד טוב צריך לעשות – לפעול ולחשוב.

 

הרצאות לעובדים הן דרך נכונה ויעילה להעניק לעובדים ערך מוסף. הרצאה טובה תקלע למטרה, תעניק השראה ותעורר רגש ומחשבה. מידע נוסף על ההרצאות המרתקות שלנו בקבוצת לדעת ניתן למצוא ממש בלחיצה בכפתור למטה ודרך יצירת קשר בטלפון מספר 054-8118741. נשמח ונרצה לשמוע מכם על מנת להרצות גם מול הארגונים והחברות שלכם.

בואו לדעת יותר

הרצאות: 054-8118741 הדר | סדנאות: 054-8118734 עירית

סגירת תפריט