הרצאות מעניינות לעובדים

אחד האתגרים הגדולים של מרצה העומד בפני קהל הינו התמודדות שלו עם חוסר עניין של המשתתפים בהרצאה. ליצור עניין בקרב קהל מאזינים זהו אתגר ענק. להחזיק במשך שעה וחצי קהל מגוון והטרוגני ולגרום לו להקשיב ולא לנטוש את הכיסא זוהי משימה לא פשוטה ומעט מרצים אכן מסוגלים לכך. קיים הבדל מהותי בין הנושא של ההרצאה לבין יצירת העניין אצל המשתתף. בעוד מרצה טוב ייקח נושא משעמם וימלא אותו בעניין, הומור ואתגר, המרצה המאכזב ייקח נושא מעניין ויוציא ממנו כל עניין...
על מנת ללמוד באמת, אנחנו מאמינים שיש ליצור חוויות יוצאות דופן. להרצאה מעניינת לעובדים בהחלט יש את הפוטנציאל להיות חוויה שכזאת. באופן כללי, כאשר אדם רחב אופקים ובעל כושר התבטאות וכושר דיבור נושא דברים – הוא בהחלט מסוגל לשבות את הקהל במילים שהוא אומר ובשפת הגוף שלו, והרצאות באמת יכולות לשנות חיים. "קבוצת לדעת" יודעת לשלב את הנושאים המעניינים ביותר עם היכולות לייצר עניין בקרב המשתתפים בהרצאות. הרצאות מעניינות לעובדים מועברות ע"י המרצים הבכירים בחברה כבר למעלה מעשור ב-3 המגזרים במשק הישראלי ואף בחו"ל.

מפתחות ההצלחה
אחת ההרצאות הפופולאריות שלנו עוסקת בנושא "חם" אשר מדובר מאוד בעולם – הצלחה. היא מדברת על מה שהופך באופן כללי אנשים ליותר מצליחים, עם ובלי קשר לרמת הכישרון שלהם. היא מדברת על הצלחה בכל מישורי החיים, ומעניקה תובנות וכלים להתפתח ולהפוך לאנשים טובים ומוצלחים יותר. כל עסק או חברה צריכים לשאוף להעסיק עובדים עם שאיפות ועובדים מלאי השראה. ההרצאה עוסקת במהות של ההצלחה ובדרכים להשיג אותה, ותגרום לעובדים להבין שתורת ההצלחה היא לא תורת הנסתר – ושהם באמת יכולים לממש את התהליך והדרך בעצמם.

מדעי האושר
כמעט כל דבר שאנחנו עושים מיועד להביא לנו רמות משתנות של אושר ורגשות חיוביים שונים. מחקר רב מבוצע חדשות לבקרים בנושא החשוב והמבוקש הזה - האושר והדרכים להשגתו. הרצאת "מדעי האושר" היא הרצאה מעניינת לעובדים, מלהיבה ועוצמתית שנוגעת באחד מהנושאים המעניינים של החיים. היא מעניקה כלים פרקטיים לנהל ולשנות את האווירה בבית ובעסק ועוזרת לאנשים להימנע משחיקה.

קבוצת לדעת מזמינה אתכם לחוות חוויות מעניינות ומרגשות דרך הסדנאות וההרצאות שלה. ניתן ליצור איתנו קשר במספר 054-8118741 להזמנת הרצאות ו-054-8118734 להזמנת סדנאות או דרך הטופס שנמצא באתר. נשמח מאוד לשמוע מכם ולהתאים לכם את הפעילויות המתאימות לכם, לצרכים ולרצונות שלכם באשר הם. אתם מוזמנים בינתיים לקרוא יותר על הקבוצה בלחיצה בכפתור.

בואו לדעת יותר

הרצאות: 054-8118741 הדר | סדנאות: 054-8118734 עירית

סגירת תפריט