חוש הומור בהרצאות

הרצאה, מעניינת ככל שתהיה חייבת לייצר תחושת  WOW בקרב המשתתפים, ההרצאה צריכה להיות דבר חוויתי בשביל לפרוץ מחסומים של חוסר הקשבה ובשביל לגעת ולהותיר חותם במאזינים ( "הורדת אסימונים" ). הרצאה משעממת וחסרת מעוף, ברוב המקרים לא תוכל לעשות זאת. מטרת ההרצאה אינה צריכה להיות רק העברה פשוטה של מידע. עליה לרגש את המאזין ולגרום לו להבין שיש לה משמעות אמיתית עבורו, ושהיא יכולה אף לשנות את חייו. החוויה יוצרת מצב של האזנה אקטיבית ומעורבות מנטאלית, אינטלקטואלית ורגשית לכל דבר. בשביל שהמשתתף יזכור את מה שהוא עבר, ולא ישכח את ההרצאה ברגע שהיא הסתיימה או עוד במהלכה, ובשביל שההרצאה באמת תניע אותו לפעולה – היא חייבת להיות חווייתית ומרגשת. הרצאות מצחיקות, יכולות לקחת תוכן "יבש" ו"לתבל" אותו בעניין והנאה.

הרצאה מצחיקה לעובדים

אחת הדרכים הטובות והיעילות ביוֳתר לפרוץ מחסומים ולרתום את תשומת הלב של הקהל המשתתף בהרצאה היא דרך חוש הומור. מאז ימי קדם, השתמשו קומיקאים וסטאנדאפיסטים ברחבי העולם, ובפרט בארה"ב, בהעברה של מסרים מאתגרים ויוצאי דופן דרך ההומור לסוגיו. דרכו ניתן להנגיש כל תוכן ולהפוך אותו לחווייתי ולמעניין יותר עבור הקהל. מרצה שמצליח להשפיע לטובה על הקהל שלו ולהצחיק אותו, יכול להעביר את הידע, המידע והמסרים שלו בקלות רבה יותר. בשורה התחתונה, הרצאות מצחיקות לעובדים עושות את העבודה, ומהוות את אחת הדרכים להותיר חותם אמיתי, ולהעביר מסרים ללבו ולמוחו של הקהל.

הרצאות שמניעות

כאשר משלבים כוחות בין הומור לבין ידע חדשני, יכולת דיבור מול קהל וכריזמה, ניתן ליצור הרצאה שמניעה אנשים לצאת לפעולה. זוהי כוחה של הרצאה מול קהל שהמרצה הצליח לשבות אותו בקסמיו. הרצאה יכולה ליצור שינויים קטנים וגדולים בחייהם של המאזינים והצופים בה. כאשר מדובר בהרצאה מול ארגון או חברה, היא יכולה לפתח מוטיבציה ולהקנות לעובד פרספקטיבה חדשה ורעננה על העבודה שלו ועל חייו. היא יכולה לקדם פיתוח אישי ומקצועי ולגרום לו לשאוף להיות מאושר ולהצליח בכל מה שהוא נוגע בו.

הרצאות פרימיום

ההרצאות של "קבוצת לדעת" מועברות על ידי אנשי אקדמיה בכירים, מנוסים ומומחים במספר תחומים הקשורים למדעי ההתנהגות, לפסיכולוגיה וכו', הן נוגעות בנושאים החשובים והבסיסיים ביותר שבתמצית האנושיות ואין אדם שלא יגלה בהן עניין. בהרצאות נחשפים המשתתפים לידע מחקרי חדשני ולחוד החנית של המחקר המדעי.

אם אתם מעוניינים לארגן הרצאה מצחיקה לעובדים, צרו קשר עם קבוצת לדעת במספר 054-8118741. מידע נוסף לגבי ההרצאות הנפלאות שלנו ניתן לקבל בלחיצת הכפתור.

בואו לדעת יותר

הרצאות: 054-8118741 הדר | סדנאות: 054-8118734 עירית

סגירת תפריט