הסדנה לאפקטיביות אישית וניהולית

חברות וארגונים רבים מזמינים מאתנו סדנא בנושא ניהול זמן נכון בעבודה. המרדף הבלתי פוסק של חברות אחרי שיפור ניהול זמן יעיל בעבודה של עובדים ומנהלים הוא תהליך שכיח בכל חברה ובכל מגזר.

האם ניתן לנהל את הזמן ? בפעם האחרונה שבדקנו היה אחד שהצליח, קראו לו יהושע בן נון...הוא עצר את שקיעת החמה ("שמש בגבעון...איילון...." ).

זו בדיוק הבעיה, לא ניתן באמת לנהל את הזמן, אין לנו שליטה בזמן. זמן הינו משאב אשר לא ניתן לניהול בניגוד לכסף, אנשים או בולים באלבום.

אם כן, מה כן ניתן לנהל במגבלות הזמן ? את עצמנו כמובן !

בניגוד לדעה הפופולארית הבעיה שלנו היא לא המחסור בזמן, אלא המחסור במקצועיות בניהול עצמי. כמו שהסבירה ג’יליאן בטלר: “לא הזמן צריך להיות מנוהל – אלא האדם”.

 

בסדנא לתכנון זמן וניהול עצמי אנו לומדים לנהל את עצמנו במגבלות הזמן, זוהי ללא ספק מיומנות נרכשת ובעלת יישום, ואולי ההכשרה החשובה ביותר בעידן המודרני של גירוי מתמיד ומלחמה מטורפת על תשומת הלב שלנו.

בעידן הנוכחי, החיים שלנו הופכים לעמוסים יותר. למרות הטכנולוגיה ואמצעי המעקב אנחנו רוצים להספיק, לעשות, ליצור, לנהל, לחוות כמה שיותר ולהצליח במישורים השונים של חיינו. ניהול עצמי נכון של עצמנו בבית ובעבודה יסייע לנו להקדיש זמן רב יותר לפעילויות אישיות, פנאי ומשפחה, וכמובן להיות יעילים וטובים יותר במקום העבודה.

 

כלים לנהל את עצמנו

סדנא בנושא ניהול זמן בעבודה מתבססת למעשה על רעיון פשוט של ניהול נכון את עצמנו. לא מדובר בפרוצדורה מייגעת ולא בעניין מורכב ליישום, מדובר בעניין של ניהול עצמי ומשמעת.  בהכשרה, המבוססת על עשרות מחקרים, אנחנו דואגים להעניק כלים אפקטיביים לניהול עצמי, מדריכים כיצד להתמודד עם עומס, שחיקה וחוסר וודאות וכיצד לבנות מנגנונים יעילים להתמודדות עם מצבים שונים. אנשים רבים ועובדים רבים נוטים להיכנע לרגשות נקודתיים ולדחיינות. הזמן שמתבזבז בין לבין המשימות הוא זמן שלא יחזור.

 

תוצרים, כלים מעשיים, עקרונות עבודה וידע מקצועי איתם נצא מההכשרה:

  • ניהול זמן וניהול עצמי – המהפכה של המאה ה- 21.
  • הבעיה הנוירולוגית – מחקרים מהפכניים ממדעי המוח.
  • ארבעת הסודות של ניהול עצמי אפקטיבי.
  • עיקרון החווה והשלכותיו.
  • התמודדות עם עומס, שחיקה וחוסר וודאות.
  • בניית מנגנוני התמודדות אפקטיביים.
  • תכנית פעולה אישית.
  • איזון וניהול מיטבי של קונפליקט עבודה-משפחה.

 

 

 

ניהול מול חוסר ניהול

ניהול עצמי איכותי מביא איתו תחושות של סיפוק, אושר, מסוגלות וביטחון. ככל שאנחנו מספיקים יותר אנחנו מייצרים יותר, רגועים יותר ומאושרים יותר. אנחנו מראים לעצמנו שאנחנו יכולים להתעלות מעל הגחמות הרגעיות ופשוט להצליח לעשות כל מה שאנחנו רוצים. כאשר האדם לא מנוהל ואנחנו מתפתחים לדחיינות, אנחנו למעשה נכנעים לעצמנו. מצב שכזה יוצר עכבות ומחסומים שמגבילים אותנו. איזה מצב אתם מעדיפים?

 

להזמנת ההכשרה "ניהול זמן ומשימות"- סדנת ניהול זמן, צרו קשר עם קבוצת לדעת במספר 054-8118734 וקראו יותר על ההכשרה בלחיצה בכפתור.

בואו לדעת יותר

הרצאות: 054-8118741 הדר | סדנאות: 054-8118734 עירית

סגירת תפריט