פיתוח והכשרת מנהלים

המנהל הינו אחד המרכיבים החשובים בארגון. ישנם תיאוריות רבות בנושא אך אם ניקח תיאורה פשוטה בה מחלקים ארגון ל-3 רגלים או 3 צלעות אזי הניהול יהיה אחת מהם:

המנהל אמור להוביל ולהשפיע,  הוא המושך בחוטים והוא אחראי ליצירה של הרמוניה בחברה. פיתוח מנהלים היא תורה שלמה וחלק ממדע הניהול העושה התקדמות וקפיצת מדרגה גדולה בעשורים האחרונים. קבוצת לדעת מלווה מנהלים ועוסקת שנים רבות במלאכת פיתוח והכשרת מנהלים. אנחנו נמצאים באקדמיה, חלקנו כמרצים בכירים וראשי חוג, נמצאים כמלווים למנהלים בכירים במאות ארגונים במשק ושותפים למחקרי ניהול רבים שבאמצעות המרצים שלנו הופכים לחומר תיאורטי המועבר במתודות מקוריות וחדשניות.

החשיבות לארגון

בהיבט הארגוני באמצעות תהליך פיתוח מנהלים ניתן להעביר מסרים של הנהלה ראשית/ דירקטוריון, כמו יעדים ארגוניים, חזון, מטרות ותוכניות עבודה. לתהליכי פיתוח של מנהלים יש השלכות והשפעה חזקה מאוד על המנהלים בארגון, אם בטווח קצר ואם בארוך, אם בגלוי ואם בנסתר. בטווח הקצר והגלוי אנחנו מעניקים כלים מידיים למנהלים לעשות עבודתם טוב יותר. בטווח הארוך אנחנו מייצרים דור של מנהלים טוב יותר ומקצועי יותר ובנוסף לכך ציפייה אצל דור המנהלים הבא לביצוע תהליך דומה ותובנה שהארגון משקיע במנהליו העתידיים.

תהליך הליווי

אנו מחלקים את תחום פיתוח מנהלים לשתי חוויות לימוד:

חוויה קבוצתית: פיתוח והכשרה בקבוצות, החוויה הקבוצתית מועברת בפלטפורמות של הרצאות, קורסים או סדנאות חד פעמיות. הלימוד הקבוצתי מאפשר צבירה ולמידה של ידע עדכני ומתן כלים למנהלים בדרגים השונים.

חוויה אישית: ליווי אישי ( אחד על אחד ) הוא פרטני וכולל 4 שלבים: היכרות ואבחון, בניית תוכנית עבודה, יישום תוכנית העבודה, ליווי וסיום התהליך. מטרת הליווי האישי היא שיפור נקודתי של המנהל היחיד באמצעות ליווי של איש מקצועי- מומחה בניהול, המותאם ליכולות ולשלב הניהולי- התפתחותי של המנהל.

פיתוח מנהלים בכירים

קבוצת לדעת מעבירה הכשרות וקורסים שונים לפיתוח והכשרת מנהלים בחברות הרבות במשק הישראלי. אתם מוזמנים לפנות אלינו וליצור קשר במספר 054-8118734 לקבלת מידע נוסף והזמנת סדנאות או במספר 054-8118741 להזמנת הרצאות מגוונות. אנו מאמינים בחווייתיות, מעשיות וחדשנות ומיישמים את העקרונות הללו בכל מוצר הדרכתי שאנו מציעים.

בואו לדעת יותר

הרצאות: 054-8118741 הדר | סדנאות: 054-8118734 עירית

סגירת תפריט